KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14256012
nr 1425 6012
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Time to sail". Signerad. Olja på duk, 58x43cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:49
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson